GÜNCEL

Tasarımlarım

Saç Modelleri

Çocuk Gelinlikleri

22 Temmuz 2011 Cuma

2011 2012 gelin saçları, 2011 2012 gelin saç modelleri

 size birbirinden farklı ve her zevke hitap edecek saç modelleri... üstteki model ayrıntılı olmasına rağmen hoş gözüküyor... bu sene saç modelleri daha net formlu, size tavsiyem saç modellerinde daha sade saç modellerini tercih edin... şık bir taç veya zarif bir çiçek formuyla bütünleştirebilirsiniz...gelin adayları, sakın çok abartmayın, nasıl olsa gecenin en güzel kızı siz olacaksınız o gelinliğin içinde.


 saç modeli çok zarif... özellikle tacına bayıldım... eğer düğününüz deniz kenarında olacaksa bu aksesuarı ve saç modeli tavsiye ederim.
 düğününüzde sakın üstteki modelde olduğu gibi abartmayın... çok abartılı olursunuz... gece uzun süreceğinden, makyajınız akabilir, bu da sizin daha kötü görünmenize sebep olabilir.


 kır düğününüz olacaksa üstteki modeli size tavsiye ederim... çok şık ve şirin... aksesuarla zenginleştirebilirsiniz.
 sakın bu kadar kafanızı çiçekle doldurup, kafanızın çiçek sepeti gibi görünmesine yol açmayın.
 üstteki modelde en sondaki saç aksesuarını çok beğendim, aklıma aşkı memnu dizisindeki bihterin saç aksesuarı geldi. şık ama değil mi? beğendiğiniz bir broş veya taşlı bir tokayı saç aksesuarı yapabilirsiniz... örneğin ipe taşlı hoş boncukları takıp aksesuarınızı silikon tabanca yardımı ile yapıştırıp saçınıza monte ettirebilirisiniz.
 çok zarif ve duru bir havası var... bu saç modelin tavsiye ederim 
 çok şık bir model daha... özellikle saç arkasındaki aksesuarı çok beğendim.


 üstteki modeldeki saç aksesuarı büyük olsa da çok zarif bir havası var değil mi?
 çok doğal görünen bir model daha.
 sakın üstteki modelde olduğu gibi bir hataya düşmeyin... taç tamam ama, o ekstradan taşların saçın her tarafına dağılımını hiç beğenmedim... çok abartıya kaçmayın... gelin adayları sade olun ne kadar çok ayrıntı o kadar çok rüküşlük... dikkat edin.
 aksesaurlar ve saç modelleri çok şık değil mi?


 size zarif bir topuz modeli... orkide ne kadar yakışmış değil mi? çiçek düşünüyorsanız kesinlikle orkide tavsiye ederim. klasik ve gösterişli modellerden hoşlanıyorsanız size farklı saç modelleri.


 bu minik çiçekler sarı saçlı bayanlara ne kadar çok yakışıyor değil mi? özelllikle gerçek sarışınlara.
 üstteki saç modeli de çok şık... at kuyruklu zarif saç modeli, çiçekler de çok hoş durmuş... bu modeli kır düğününde kullanabilirsiniz.


 çok kısa saçlarınız varsa bu model tam size göre... aksesuar da saç modeline çok ayrı bir hava vermiş... tavsiye ederim.
 çok zarif görünüyor değil mi saç modeli...  ve saçların arasında kalan taç.


 size birbirinden muhteşem at kuyruğu saç modelleri.
 artık bu tarz röfleli saçların modası çoktan geçti... saçınızın tonuna en yakın saç modelini tercih edin ve en doğalını...


 düğününüzde çok ayrıntılara takılmayın... her şey mükemmel olmayabilir ama siz o anın tadını çıkarın çünkü sizin için hayatta bir kere yaşayacağınız bir gün... mutlu ve güler yüzlü olun daha güzel görünürsünüz.
2011 2012 gelin saçları, 2011 2012 gelin saç modelleri,2011 2012 gelin başı modeli, 2011 2012 gelin saç yapımı, 2011-2012 gelin başı modelleri 2011 kapalı gelin başı modelleri, 2011 tesettür gelin başı, 2011 tesettür gelin başı modelleri, 2011 türbanlı gelin başı Bizi ziyaret

5 yorum :

 1. hepsi çok güzeldi.çok beyəndim.

  YanıtlaSil
 2. teşekkür ederim güzel yorumunuz için...

  YanıtlaSil
 3. Bence çok katı görünen saçlardan çok,daha doğal duran saç modelleri tercih edilmeli.

  YanıtlaSil
 4. çookk qüzel bence saç modeleri

  YanıtlaSil
 5. dugun icin o kadarda guzel degildi.tesekkurler.

  YanıtlaSil

 
Copyright © 2013 Tesettür Moda
Distributed By Free Premium Themes. Powered byBlogger