GÜNCEL

Tasarımlarım

Saç Modelleri

Çocuk Gelinlikleri

3 Ekim 2011 Pazartesi

Nişan başı modelleri, nişan için başörtüsü modelleri yapımı

sizlere birbirinden farklı ve her zevke hitap edecek nişan başı modelleri...
üstteki modeller çok şık değil mi? özellikle mavi olan... başındaki aksesuar ve iki renk ile garni edilmesi çok gösterişli ve zarif bir hava katmış.


üstteki model de çok farklı bir tasarım değilmi? tavsiye ederim
üstteki model de gerçekten çok farklı. fakat o aksesuarların dağılımı farklı olabilirdi... örneğin o başındaki aksesuar boynundan öne doğru küçülebilirdi, ya da farklı bir aksesuar da  kullanılabilirdi...
üstteki modellleri çok beğendim, çok zarif duruyor... başörtünün rengine yakın ipler başörtüye çok farklı bir hava vermiş bence. kumaşlarla yapılmış formlardan daha hoş durmuş... sizce de öyle değil mi?


size bir tavsiye; başörtünüze form verdirirken daha net modelleri tercih edin... üstteki gibi çok karmaşık görünmesin.
üstteki modelde malzemeler güzel...  başörtünün rengi ve beyaz dantel...bu sene dantel de çok moda fakat form veriliş şekli olmamış.üstteki modeli tavsiye ederim... gerçekten çok farklı.


üstteki modeldeki başörtüsü ve aksesuar gerçekten çok hoş kombinlenmiş.
üstteki modeldeki inciler tamam ama, o zincir hiç olmamış... sanki eline geçeni başörtüsüne monte ettirmiş gibi duruyor... rüküş gözükmemek için aksesuar alırken dikkat etmek gerekir.
üstteki modeldeki renk garnisi ve aksesuarı çok şık durmuş.. tavsiye ederim
bayanlar size tavsiyem başörtüsü yaptırırken arkadan bağlanmış formlu başörtüleri değil önden bağlanmış başörtü modellerini tercih edin ve daha sade formlu, hoş bir aksesuarla zenginleştirin... dikkat etmeniz bir konu da topuzunuz; lütfen çok yüksek ve abartılı büyüklükte bir topuz yaptırmaktan kaçının.

2 yorum :

 
Copyright © 2013 Tesettür Moda
Distributed By Free Premium Themes. Powered byBlogger